ما همه مصطفی ایم!!!؟؟؟

نامه فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی‌شریف به رهبر انقلاب
333 دانش‌آموخته دانشگاه صنعتی‌شریف در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب اعلام کردند، ذر‌ه‌ای از آرمان‌های شهید مصطفی احمدی روشن در ساختن ایرانی آباد و مستقل کوتاه نخواهند آمد.
پرتال دانشگاهی کشور به نقل از خبرگزاری مهر، در نامه این دانش‌آموختگان دانشگاه صنعتی شریف آمده است: ما جوانان پرورش‌یافته انقلاب اسلامی، فرزندان شما و همسنگران و دوستان مصطفی در دانشگاه صنعتی شریف، متحد و یکصدا به نبرد با آمریکای جنایتکار ادامه خواهیم داد.
 
متن کامل این نامه :
 
"بسمه‌تعالی
 
محضر مبارک حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای
رهبرحکیم انقلاب اسلامی
 
با سلام و تحیات؛ شهادت دوست و همسنگر دانشگاهی‌مان مصطفی احمدی‌روشن، داغی بود که ناپاک‌ترین دشمنان این سرزمین بر دل ما نهادند؛ مصطفای شهید که ما دانش‌آموختگان دانشگاه صنعتی‌شریف از نزدیک شاهد شخصیت والا، توانمندی علمی و روحیه ولایی او بوده‌ایم اکنون در جایگاهی قرار دارد که همواره آرزوی آن ‌را داشته است. اینک غم هجرت او هرچند سنگین و جانکاه است اما عزم ما را بر ادامه راهی که او جان خود را بر سر آن گذاشت، جزم‌تر کرد. با خون این شهید، انقلاب جهانی ما تایید شد؛ روزگاری حضرت روح‌الله خطاب به دشمن فرمود: «بکشید ما را، ملت ما بیدارتر می‌شود» و ما امروز می‌گوییم «بکشید ما را، ملت جهان بیدارتر می‌شوند». آری! مقیاس جهانی ایران امروز، پژواک جهانی می‌طلبد.
 
امروز که فضای دانشگاهی را نظاره می‌کنیم می‌بینیم خیل جوانان نسل ما، مصطفی احمدی‌روشن را الگوی خود می‌دانند و از او با عنوان «علم‌الهدای نسل سوم» یاد می‌کنند، جمع زیادی از دانشجویان دانشگاه شریف و سایر دانشگاه‌ها درخواست تغییر رشته به گرایش‌های هسته‌ای می‌دهند و هسته‌های خودجوش دانشجویی در اقصی نقاط کشور برای این علم‌الهدای نسل سوم بزرگداشت می‌گیرند، گویی مدت‌هاست او را  می‌شناسند؛ همین نشانه از نتایج سحرکافی است تا اندیشمندان و نخبگان جامعه، به مفهوم «انقلاب دائمی» و «رویش انقلابی نسل‌ها» ایمان بیاورند و از جوانان نسل سوم عقب نمانند که: «عاقل
را اشارتی بس است».
 
دولت‌های جنایتکار آمریکا، انگلیس، اسرائیل و ایادی داخلی آنها با خود می‌پندارند با حذف جهادگران عرصه علم و فناوری
می‌توانند خللی در مسیر پیشرفت ملت ایران وارد کنند اما ما دوستان و همدرسان مصطفی با صدای بلند اعلام می‌کنیم، هزاران مصطفی احمدی‌روشن در ایران آماده پیوستن به کاروان سرخ شهدا هستند و پاسخ این ترور از سوی جامعه دانشگاهی، پیشرفت‌های پی‌در‌پی و غافلگیرکننده علمی خواهد بود.
 
و اما واکنش مردم؛ بی‌شک ملتی که فرهنگ شهادت دارد با ریختن خون هر شهید میهن، مصمم‌تر از قبل قدم در عرصه‌های
مسؤولیت‌های ملی و اجتماعی می‌گذارد و دشمن دنیاپرست سال‌هاست که از درک این حقیقت عاجز است. از این روست که این زمزمه را در میان جوانان، پیران، پدران و مادران و در کوچه و خیابان از همسایه و آشنا و غریبه، از بازاری و مهندس و راننده تا معلم و کارمند و کارگر می‌شنویم که ملت ایران جواب خون «شهید هسته‌ای» را در راهپیمایی 22
بهمن و انتخابات 12 اسفند خواهد داد. در 22 بهمن با «فریادهای بلندتر» و در 12 اسفند با «رای به شهدای هسته‌ای».
 
رهبر حکیم انقلاب!
 
ما جوانان پرورش‌یافته انقلاب اسلامی، فرزندان شما و همسنگران و دوستان مصطفی در دانشگاه صنعتی‌شریف، با شما پیمان می‌بندیم که ذره‌ای از آرمان‌های شهید عزیزمان در ساختن ایرانی آباد و مستقل کوتاه نخواهیم آمد و متحد و یکصدا به نبرد با آمریکای جنایتکار ادامه خواهیم داد؛ ان‌شاءالله.
 
درود خدا بر شما و بر همه پویندگان
راه پیشرفت ایران اسلامی
 
/ 1 نظر / 13 بازدید
گلدسته

سلام. خوشحالم که بااخره به روز کردید.