ازادی بیان به سبک انگلیسی!!!؟؟؟

احتمال فیلترشدن فیس‌بوک و توئیتر در انگلیس

یک مقام دولتی انگلیس با اشاره به ناآرامی چند روز گذشته، از احتمال مسدود شدن شبکه‌های اجتماعی و خدمات اینترنتی در این کشور خبر داد.

 
به گزارش فارس، یک مقام دولتی انگلیس امروز از احتمال اقدام دولت این کشور در مسدود کردن شبکه‌های اجتماعی اینترنتی و همچنین قطع خدمات اینترنتی خبر داد.
 
این مقام دولتی با اشاره به خدماتی مانند بلک‌بری و شبکه توئیتر، تصریح کرد که پلیس اعلام کرده است معترضان برای هماهنگی‌های میان خود از شبک‌های اجتماعی استفاده کرده‌اند.
 
خبرگزاری رویترز به نقل از این مقام دولتی که نام وی را فاش نکرد، نوشت: ما می‌دانیم که از این خدمات استفاده شده است... سوال این است که آیا می‌توان کاری برای تعطیلی این امر انجام داد به نحوی که مشکلات را حل کند؟
 
این مقام دولتی انگلیس افزود: مذاکراتی ما با نهادهای اطلاعات و مسئولان این بخش ادامه دارد. هنوز چیزی در این خصوص پیشنهاد نشده است.
 
گفته می شود که در زمان کنونی که پنج شبانه روز از آغاز تظاهرات‌ها در انگلیس می‌گذرد، بیش از یک هزار تن در نقاط مختلف انگلیس در جریان ناآرامی‌ روزهای اخیر بازداشت شده‌اند.
 
ناآرامی در انگلیس شنبه شب به دنبال اقدام پلیس لندن در کشتن یک جوان انگلیسی آغاز شد و در پی آن ناآرامی و اعتراض به دیگر شهرهای این کشور کشیده شد و تاکنون پنج نفر به دست پلیس کشته شده‌اند.
/ 1 نظر / 12 بازدید
محمد رسول

××× با سلام ممنون از حضورتان روزه هنگام سوال است و دعا / پر زدن با بال همت تا خدا شهر یکرنگی و بی آلایشی / ماه تقصیر و گنه فرسایشی عاشقان معشوق خود پیدا کنند / تا سحر در گوش او نجوا کنند درد خود گویند با درمان خویش / با طبیب و یا انیس جان خویش ...